FreeStylez, dissez, graffitiz,and other shit of Rap & Hip-Hop..that's it- RetiA..just the realest are welcome!
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CrYsTaL.TeArS
Admin & Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 34
Age : 68
Localisation : URBAN CITY
Registration date : 26/06/2007

MesazhTitulli: Rregullat...   Thu Jun 28, 2007 1:10 pm

Rregullat e forumit:

1. Detyrė e ēdo anėtari tė ri ėshtė qė, para se tė filloj me postimet e tij, tė prezentohet nė rubrikėn PREZENTO VETEN! Pa prezentim, mbyllet tema e personit i cili ka postuar!
2. Ndalohet ēdo kyēje me nick. ofendues apo provokues ndaj ndonjė anėtarit
3. Ndalohen sharjet dhe fyerjet (edhe pse ky forum ėshtė forum Urban)
4. Ndalohen postimet nė vendet jo perkatėse ndaj temės
5. Ndalohen postime pornografike
6. Ndalohen postimet e njejta, ose t’njejtat fjal / rima.
7. Ndalohen bisedimet nė lloj te chatit (msn style), mund te bisedohet vetėm rreth temės.


Anėtarėt qė nuk i respektojn kėto rregulla marrin VĖREJTJE

3 Vėrejtje - Banned (jasht)!!!Me ReSpEcT CrYsTaL.TeArS.Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.urban-city.clictopic.tk ||
 
Rregullat...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Mirė se erdhėt! :: Rregullat e forumit-
Kėrce tek: